اخبار و دیدگاهها

مولانا عبدالحمید:

می‌گویند با افراد مسلح و جنگ‌طلب «گفت‌وگو» نمی‌کنیم؛ آیا با زندانیان سیاسی و کسانی که از راه‌های مدنی اعتراض می‌کنند گفت‌وگو کرده‌اید؟!

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، امروز (24 فروردین 1403) در مراسم نماز جمعه زاهدان، در واکنش به برخی اعتراضات علیه اظهارات اخیرشان پیرامون «گفت‌وگو و مذاکره با مخالفین»، گفتند: شما می‌گویید با افراد مسلح و جنگ‌طلب گفت‌وگو نمی‌کنید، اما این سؤال مطرح است که آیا با «زندانیان سیاسی» و مردمی که «سلاح» ندارند و خواسته‌هایشان را از «راه‎های مدنی» مطرح می‌کنند، گفت‌‎وگو کرده‌اید؟!


بیانات

مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه زاهدان:

خاورمیانه شاهرگ حیاتی دنیاست و باید از تنش و درگیری دور نگه‌داشته شود

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید امروز (۳۱ فروردین ۱۴۰۳) در مراسم نماز جمعه زاهدان، خاورمیانه را «شاهرگ‌ حیاتی جهان به‌ویژه در عرصه‌های تجاری و انرژی» دانستند و نسبت به عواقب هرگونه جنگ و درگیری و تنش در خاورمیانه هشدار دادند.


گزارش و گفتگو

نشست هم‌اندیشی علمای زاهدان، خاش، میرجاوه، تفتان و منطقۀ سیستان با مولانا عبدالحمید

نشست هم‌اندیشی علما و ائمه جمعه و جماعات شهرستان‌های زاهدان، خاش، میرجاوه و تفتان و منطقۀ سیستان با شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، شنبه (19 اسفند 1402) در مسجد جامع مکی زاهدان برگزار شد.تمامی حقوق طرح برای پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید محفوظ است. Copyright ©