اخبار و دیدگاهها

مولانا عبدالحمید پس از سفر به سرزمین «وحی» به زاهدان بازگشتند

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید که جهت شرکت در کنفرانس مجمع فقه اسلامی مکه‌ی مکرمه و ادای مناسک عمره به سرزمین وحی سفر کرده بودند، صبح امروز پنج‌شنبه (10 فروردین 1396) وارد زاهدان شدند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعه‌ی اهل…

 • دیدار مولانا عبدالحمید با دبیر کل “رابطة العالم الإسلامی”

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید ظهر امروز (چهارشنبه 2 فروردین 1396) با دبیر کل رابطة العالم الإسلامی/انجمن جهانی مسلمانان، در مکه مکرمه دیدار کردند.

 • مولانا عبدالحمید در گفت‌وگو با خبرنگار رابطة العالم الإسلامي:

  ایران و عربستان دو کشور مهم و استراتژیک در منطقه هستند

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در گفت‌وگو با خبرنگار رابطة العالم الإسلامي، با اشاره به جایگاه ایران و عربستان در حل‌وفصل مسائل جهان اسلام، بر لزوم پایان دادن به مناقشات بین این دو کشور تاکید کردند.

 • جهت شرکت در مجمع فقه اسلامی وابسته به انجمن جهان اسلام؛

  مولانا عبدالحمید عازم سرزمین وحی شدند

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید عصر امروز (26 اسفند 1395) برای شرکت در نشست «مجمع فقه اسلامی»، ایران را از طریق کشور امارات به مقصد مکه مکرمه ترک کردند.


بیانات

مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه زاهدان:

توجه به تعلیم و تربیت فرزندان مهمترین مسئولیت والدین است

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم امروز نماز جمعه زاهدان (20 اسفند 1395)، لزوم توجه و اهتمام به آموزش و تربیت صحیح فرزندان را مورد تاکید قرار داده و آن را از «مهمترین مسئولیت‌های والدین» برشمردند.


گزارش و گفتگو

مصاحبه خواندنی نشریه «راه ما» با شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید

“آشنایی مولانا عبدالحمید با مولانا عبدالعزیز و کاک احمد مفتی‌زاده رحمهماالله”، “بررسی اوضاع اهل‌سنت کشور و مطالبات قانونی آنان”، “دیدگاه مولانا عبدالحمید پیرامون توجه به زبان و فرهنگ‌های بومی و محلی” و “دلیل مسافرت نکردن مولانا عبدالحمید به استان‌های سنی‌نشین کشور” از جمله مواردی‌ هستند که در این گفت‌وگوی خواندنی به آنها پرداخته شده است.تمامی حقوق طرح برای پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید محفوظ است. Copyright ©