دفتر امام‌جمعۀ اهل سنت زاهدان با صدور بیانیه‌ای به خبر دروغین خبرگزاری فارس مبنی بر ارسال دستگاه ارتباطی از سوی یک نهاد امنیتی آمریکا به این دفتر واکنش نشان داد، و انتشار چنین ادعاهای کذبی را در راستای «عقده‌گشایی، تلاش برای محدود کردن مطالبه‌گری، إعمال فشار، پرونده‌سازی و تخریب» دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعۀ اهل سنت زاهدان، متن بیانیۀ مذکور به شرح ذیل است:

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
«فَنَجْعَلْ لَعْنَةَ اللّهِ عَلَی الْكَاذِبِینَ»
خبرگزاری فارس با انتشار خبر جعلی و ادعای بی‌اساس «ارسال دو محموله تجهیزات استارلینک از سوی آژانس امنیت ملی آمریکا به دفتر مولوی عبدالحمید»، بار دیگر به تهمت و افترا و دروغ‌پردازی روی آورد.
متأسفانه برخی از نهادها و رسانه‌ها به هیچ اصلی از اصول اخلاقی پایبند نیستند و برای خاموش‌کردن صدای مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی به انواع حیله‌ها و ترفندهای نامشروع متوسل می‌شوند.
خبر «ردیابی دو محموله از دستگاه‌های ارتباطی استارلینک در مسیر دفتر مولوی عبدالحمید» نشان از یک سناریوسازی مذموم دارد که هدف از آن تخریب وجهۀ مولانا عبدالحمید، اعمال فشار بیشتر بر ایشان، عقده‌گشایی، پرونده‌سازی علیه اساتید و کارکنان دارالعلوم زاهدان، خاموش‌کردن صدای عدالت‌خواهی و انتقادهای خیرخواهانۀ شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید است. افراد واقع‌بین و منصف به خوبی می‌دانند که مولانا عبدالحمید و دیگر علمای دلسوز و مردمی وابسته به هیچ دولت خارجی نیستند و صرفا مطالبات برحق مردم را مطرح می‌کنند.
خبرگزاری فارس و دیگر رسانه‌های همسو بارها اقدام به تهمت و افترا علیه مولانا عبدالحمید کرده‌اند. ما به جای شکایت از این رسانه‌ها پیش مراجع ذی‌ربط، شکایت خود را به خدا می‌بریم تا بین حق و باطل قضاوت کند و دروغ‌گو را به سزای عملش برساند.

دفتر امام‌جمعۀ اهل سنت زاهدان
15 آبان 1402

چاپ

2478 بازدید

منتشر شده در تاریخ : 15 آبان, 1402


تمامی حقوق طرح برای پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید محفوظ است. Copyright ©