اخبار و دیدگاهها

02

دولت توجه ویژه‌ای به مشکلات استان سیستان‌وبلوچستان داشته باشد

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسمی که صبح امروز (دوشنبه 8 شهریور) به مناسبت گرامی‌داشت هفته‌ی دولت در مسجد جامع مکی زاهدان برگزار شد، با اشاره به «مشکلات فراوان» در استان سیستان‌وبلوچستان، خواستار «توجه ویژه دولت» به این استان شدند.


بیانات

molana-25

شریعت اسلام بر رعایت حقوق همسایه تاکید فراوان دارد

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در خطبه‌های جمعه‌ 5 شهریور 1395 زاهدان، با اشاره به اهمیت رعایت حقوق‌الناس در اسلام، «حقوق همسایه» را ازجمله مواردی ذکر کردند که دین مبین اسلام نسبت به آن تاکید و توصیه فراوان کرده است.

 • photo_2016-08-22_21-57-35

  یادگیری علم محدودیت سِنی ندارد

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید ضمن تشویق زنان و مردان مسلمان به فراگیری علم و «بهره‌ بردن از ظرفیت‌های موجود»، در جمع اساتید و طلاب کلاس‌های ویژه فرهنگیان در دارالعلوم زاهدان تاکید کردند «یادگیری علم محدودیت سنی ندارد.»

 • molana-7-3-95

  حقوق‌الناس بخش بزرگی از دین اسلام را تشکیل می‌دهد

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در خطبه‌های امروز نماز جمعه زاهدان (29 مرداد 1395) با اشاره به اهمیت ویژه‌‌ی حقوق‌الناس در اسلام، توجه به آن را سبب دخول انسان‌ها به بهشت دانستند.

 • molana-11-4

  تربیت صحیح بهترین هدیه والدین به فرزندان است

  شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم این هفته نماز جمعه زاهدان به بعضی از حقوق فرزندان بر والدین در اسلام اشاره کردند و «تربیت صحیح» را بهترین هدیه‌ای دانستند که والدین می‌توانند آن را به فرزندان‌شان بدهند.


گزارش و گفتگو

molana-turkya

قدرت‌های استکباری خواستند ترکیه را به سرنوشت مصر دچار کنند/ شکست کودتا در ترکیه عبرتی برای جهانیان شد

شکست نظامیان کودتاگر در ترکیه خوش‌خبری و مژده‌ی بزرگی برای جهان اسلام، و حتی برای تمام جهانیان است. با شکست کودتا در ترکیه حکومت قانونی و دموکراسی و اسلام‌خواهی در ترکیه تثبیت شد.تمامی حقوق طرح برای پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید محفوظ است. Copyright ©