- پایگاه اطلاع رسانی شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید - https://abdolhamid.net/persian -
مولانا در جلسه مشترک شورای اداری و هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات استان:

افرادی که توان دفاع ندارند به درد مجلس نمی‌خورند

امام جمعه اهل‌سنت زاهدان گفت:  افرادی که توان دفاع از حقوق مردم را ندارند بدرد مجلس نمی خورند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید به نقل از خبرگزای دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان مولانا عبدالحمید اسماعیل زهی در جلسه مشترک شورای اداری و هیئت های اجرایی و نظارت بر انتخابات استان بیان کرد: امروز دشمنان به دنبال عدم حضور مردم در انتخابات هستند اما برخلاف تلاش­های آنان مردم همیشه ثابت کرده اند که در انتخابات حضور فعال خواهند داشت.
وی ادامه داد: در انتخابات تایید و یا رد صلاحیت کاندیدا ها مسئله بسیار مهمی است که باید دولت مردان در این خصوص امانت دار باشند و افرادی که صلاحیت های لازم دارند را مورد توجه قرار دهند چرا که این مقوله خود نیز می تواند باعث حضور بیشتر مردم در عرصه انتخابات باشد.
مولانا عبدالحمید افزود: متاسفانه در مجلس افرادی با تحصیلات دانشگاهی بالا حضور دارند که توان دفاع از مردم در مجلس را ندارند لذا این افراد بدرد مجلس نمی خورند و نباید تایید صلاحیت شوند بلکه باید افرادی صاحب نظر، صاحب فکر مورد تایید قرار گرفته و در مجلس راه پیدا کنند.
وی بیان کرد: درمجلس باید همه دست اندرکاران امین مردم بوده و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند از طرفی هم مسئولین کشوری نیز باید دغدغه امانت داری را داشته باشند در برابر آن هم مردم حضوری پرشور و متنوع را در انتخابات رقم خواهند زد.
امام جمعه اهل‌سنت زاهدان گفت: تفاوت کاندیداهای انتخاباتی می توانند حضور متفاوت بیشتر مردم را در پی داشته باشد که در کنار این تفاوت ما سعی و تلاش داریم تا انتخابات قومی و مذهبی نشوند از طرفی هم در تلاشیم تا بتوانیم از این آزمون همچون گذشته سربلند بیرون آییم.